Stump Me 50. Seviye“Şifreyi gir!” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanlarda oldukça beğeni toplayan, birçok kişinin severek oynadığı Stump Me oyununun 50. seviye sorusu yine oyun severleri düşündürdü. Soru cevaplarını bir araya getirdiğimiz serimizde 50. sorunun cevabını da merak edenler için bu yazımızda topladık. 50. sorunun cevabı nedir? 50. Seviye ”şifreyi gir” sorusunun cevabı nedir. Oyun sevenlerin merak ettiği 50. seviye eski seviyelere göre biraz daha kısa bir soru. Sadece ”şifreyi gir” şeklinde sorulan soru karşısında yarışmacılar çok düşünse de aslında cevabı çok da zor değil.

Stump Me 50. seviye sorusu: şifreyi gir

Ekrana daha dikkatli bakmanız ve incelemeniz gerekecek. Zaten soruları çözümlerken Stump Me oyununda en çok bu konu ön plana çıkıyor. Ekrana bakmak!

50. seviyenin cevabı: ekranda görünen aynada bulunan rakam ters görüntüdür. Buna bakılarak doğru cevabın 80021 olduğu açıkça belli olacaktır.

Birçok örnekte de görüldüğü üzere soruların çoğu dikkat edilmesi gereken ve ekran içerisindeki ayrıntıya bakılmasına ihtiyaç duyulan sorular. Bazen sadece bir kelimenin içine saklanırken bazen de ekrana gizlenebiliyor. Oyunda ilerlemek istiyorsanız en önemli yapacağınız şey, dikkatinizi vererek sorulara yönelmek olacaktır.

Başarılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: