Gündelik Hayat

Mağazalar Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor? Mağazaların Açılış ve Kapanış Saatleri Nedir?

Mağazalar kaçta açılıyor? Mağazalar kaçta kapanıyor? Mağaza açılış ve kapanış saatlerini neler? Cadde mağazaları saat kaçta açılıyor? AVM Mağazaları saat kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor. İşte mağazaların açılış ve kapanış saatleri:

Mağazalar her gün onlarca insanın alışverişini yaptığı yerler. Hepimiz için yeni bir elbise, hediyelik bir eşya ya da ihtiyacımız olan renklerin sunulduğu mağazaların açılış ve kapanış saatleri, özellikle indirim günlerinde merakla bekleniyor.

Kimi zaman cadde üstünde kimi zaman da bir Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan mağazalar, aşağı yukarı aynı saatlerde açılıp kapanıyor. Mağazalar cadde mağazası ve Alışveriş Merkezi mağazası olmak üzere ikiye ayrılıyor. Açılış saatleri her ne kadar aynı olsa da kapanış saatleri değişiklik gösterebiliyor.

Cadde Mağazaları

Açılış Saati: 9.45 veya 10.00
Kapanış Saati: 21.00

Alışveriş Merkezi Mağazaları

Açılış Saati: 10.00
Kapanış Saati: 22.00

Alışveriş merkezinde yer alan mağazalar, alışveriş merkezinin açılış saatinden önce açılmıyor. Alışveriş merkezlerinin hemen hemen hepsi de saat 10’da açıldığından dolayı mağazalar da bu saatte açılmış oluyor.

Mağazaların kapanış saatleri, günden güne farklılık gösterebiliyor. Örneğin Arefe günleri cadde ve alışveriş merkezinde mağazalar saat 12’ye kadar açık olabiliyor. Bazı özel günler haricinde mağazaların açılış ve kapanış saatleri sabah 10 ile akşam 21-22 arası değişmektedir.

Alışveriş merkezinde yer alan mağazalara AVM açılmadığı için 10’dan önce gerilemiyor. Yine aynı şekilde bir cadde mağazası da saat 10’dan önce kasaların kapalı olmasından dolayı herhangi bir işlem yapamıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds