Brain Test 282. Seviye “4’ün Üzerindeki Sayı Nedir” Sorusunun Cevabı Ne?

Brain Test isimli oyunda sorulan 4’ün üzerindeki sayı nedir sorusunun cevabı ne, Brain Test isimli oyunun 282. seviyesinde sorulan dördün üzerindeki sayı nedir sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “4’ün üzerindeki sayı nedir” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  5 Sene Sonra Kendinizi Nerede Görüyorsunuz?

Brain Test 282. Seviye: 4’ün Üzerindeki Sayı Nedir

Oyuna gelen son güncelleme ile Brain Test’te yeni seviyeler açıldı. Açılan bu yeni seviyelerde sorulan sorular bazen oldukça kolay bazen de oldukça zor olabiliyor. Soru biçimleri ise güncellemeden önceki sorular ile hemen hemen aynı. Bu soru da yine basit sorulardan biri. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test “Zavallı Karga Cevizi Yiyemiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: 5 

Ekranda yer alan ve 4 rakamının üzerindeki sayıları görmezden gelin ve asıl soruda cevabı istenen rakama odaklanın. Evet 4 rakamının üzerindeki sayı 5’dir. Aşağıda bulunan cevap butonuna 5 rakamını girdiğiniz zaman sorunun doğru cevabına ulaşabilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 215. Seviye “Renkleri Ayırmama Yardım Et Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Oyunda sorulan sorularda ilk başta yapmanız gereken soru cümlesini iyi okuyup iyi anlamak. Daha sonraki aşamalarda ise ekranda hareket eden nesnelere iyi odaklanmak gerekiyor. Son olarak ise her ihtimale karşı telefonu sallamayı unutmayın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara