Gündelik Hayat

Brain Test 9. Seviye “Yeşil Top Nerede” Sorusunun Cevabı Nedir?

Yeşil top nerede sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan yeşil top nerede sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “yeşil top nerede” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 9. Seviye: Yeşil Top Nerede? 

Oyunda sorulan sorular arasında mantık gerektiren pek az bölümden biri de bu seviye. Nitekim önceki ve sonraki bölümlerde sorulan sorular arasında bu veya buna benzer mantık gerektiren soru adedi sayısı oldukça az. 

Sorunun Doğru Cevabı: Topları Birleştir

Ekranda yer alan mavi ve sarı topları birleştirdiğiniz zaman ortaya yeşil top çıkacak ve siz de böylece soruda istenen yeşil topu elde etmiş olacaksınız. Her ne kadar zor olarak görünse de oldukça basit bir soru. Diğer sorularda görüşmek üzere. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda yukarıda da belirttiğimiz gibi zeka gerektiren çok az bölüm var. Burada sizin yapmanız gereken ilk olarak soru cümlesini iyi okumak ve soru cümlesine dikkat etmek. Diğer yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola yatırmak da bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi