Gündelik Hayat

Brain Test 294. Seviye ”Hangi Yol Çıkışa Gidiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan hangi yol çıkışa gidiyor sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test isimli oyunun 294. seviyesi olan hangi yol çıkışa gidiyor sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”hangi yol çıkışa gidiyor” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test Seviye 294: Hangi Yol Çıkışa Gidiyor

Oyuna geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme geldi ve bu güncelleme ile beraber oyunda 40 yeni seviye var. Yeni eklenen bu seviyelerin gerçekten kolay ve çözümlerinin basit olduğunu söyleyebiliriz. Nitekim ilk soruları çözmeniz 5 saniye almamışsınızdır. Bu soru onlardan farklı olarak biraz daha zor bir soru. Şimdi bu sorunun cevabına bakalım.

Sorunun Doğru Cevabı: Sağ Tarafta Tut

Evet, hangi yolun çıkış olduğunu hemen söyleyelim. Ateşi çocuğun elinden alın ve doğu yönüne yani sağ tarafa doğru çevirin. Buradaki çıkışta ateşi birkaç saniye bekletin. Bu sayede sanki Ergenekon’dan çıkar gibi mağaradan çıkabilirsiniz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyun aslında çok ama çok zor bir oyun değil. Zaten muadillerine baktığımız zaman hepsinin benzer çözümlerinin olduğunu görüyoruz. Yapmanız gerekn tek şey dikkatli bakmak. Dikkatli olmanız 1-0 önde başlamanız demek. Öte yandan bazı sorular o kadar saçma oluyor ki telefonu sallayarak ya da yan çevirerek de sorunun çözümüne ulaşabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.