Brain Test 296. Seviye ”Sanki Burada Yanlış Bir Şeyler Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan sanki burada yanlış bir şeyler var sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test isimli oyunun 296. seviyesi olan sanki burada yanlış bir şeyler var sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”sanki burada yanlış bir şeyler var” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test Seviye 296: Sanki Burada Yanlış Bir Şeyler Var

Oyuna son eklenen güncelleme ile Brain Test oyununu seven ve hatta ona aşık olan kullanıcılar adeta bayram etti. Nitekim son gelen güncelleme ile oyuna 40’dan fazla yeni seviye eklenmiş durumda. Gerçekten de yeni seviyedeki ilk bölümler hayli basit ve çözümü gerçekten de çok basitti. Ancak bölümler ilerledikçe soruların cevapları da bir hayli zorlaştı. Şimdi nispeten diğerlerine göre zor olan bu soruyu sizlerle çözeceğiz.

Sorunun Doğru Cevabı: Asa Gandalfa Ok Robin Hood’a

Evet, sağda bulunan Gandalfa yani dedeye asayı vereceğiz. Soldaki galiba kendisi Robin Hood olan bu karaktere de ok ve yayı vereceğiz. Bu sayede ortada bulunan yanlışı düzeltmiş ve bir sonraki bölüm olan 297. seviyeye geçeceğiz. İşte bu kadar basit.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Soruların çözümü için net bir cevap vermek yanlış olsa da soruları doğru okumak ve nesnelere dikkat etmek en iyi çözüm taktiği olsa gerek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle