Brain Test 7. Seviye “Kilidi Açmak İçin Sola Kaydır” Sorusunun Cevabı Nedir?

Kilidi açmak için sola kaydır sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan kilidi açmak için sola kaydır sorusunun doğru cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “kilidi açmak için sola kaydır” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  11 Adımda Ev Temizliği

Brain Test 7. Seviye: Kilidi Açmak İçin Sola Kaydır 

Oyunda sorulan en şaşırtmacalı sorular arasında yer alan bu soruda doğru cevabı bulabilmek için evvela soru cümlesini iyi okumak gerekiyor. Soru cümlesini iyi okuduğunuz zaman sorunun doğru cevabını da bulmuş olacaksınız. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 164. Seviye ''Pencereyi Taşla Kır'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Sola 

Evet, kilidi ekrandaki gibi sağa doğru değil gerçekte sola yani hem telefona hem de size göre sol tarafta olan kısma doğru çekin. Böylece soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar basit ve kolay. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

İlginizi Çekebilir:  Saç Kurutma Makinesi Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Oyunda ilk başta kullanıcılar soru cümlesine iyi dikkat etmeli. İkinci olarak da kullanıcıların ekranda yer alan ifadelere ve nesnelere de dikkat etmesi gerekiyor. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek ya da sağa sola yatırmak da bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara