Brain Test 8. Seviye “Kedi Çok Aç Lütfen Onu Doyur” Sorusunun Cevabı Nedir?

Kedi çok aç lütfen onu doyur sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan kedi çok aç lütfen onu doyur sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “kedi çok aç lütfen onu doyur” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Prensesi Bulabilir misin?'' Cevabı Nedir?

Brain Test 8. Seviye: Kedi Çok Aç Lütfen Onu Doyur 

Oyunda sorulan en kafa karıştırıcı ve garip sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak adına önceki bölümlerde yürüttüğünüz mantıktan biraz daha farklı bir mantık yürütmek zorundasınız.

Sorunun Doğru Cevabı: Kedi Kelimesi 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 8. Seviye ''Tavşan Nerede'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Kedinin normalde yemek yemesi için tel örgülerin ortadan kalkması gerekiyor ancak bu çok da mümkün değil. Bunun için yukarıda yer alan mamayı kedi kelimesine doğru sürükleyin işte doğru cevabı buldunuz. 

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda özellikle ilerleyen bölümlerde buna benzer seviyelerin sayısı oldukça fazla. Bunun için ilk başta soru cümlesinde geçen ifadelere ve kelime oyunlarına iyi dikkat etmek gerekiyor. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola yatırmak da bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi