Gündelik Hayat

Brain Test 91. Seviye: Davetliler Gelmeden Hazır Olmalıyız Sorusunun Cevabı Nedir?

Davetliler gelmeden hazır olmalıyız sorusunun doğru cevabı ne? Davetliler gelmeden hazır olmalıyız sorusunun doğru çözümü ne? Son zamanlarda oldukça fazla oynanan mobil oyunlar arasında yer alan Brain Test oyununda zaman zaman zorlayıcı sorular sorulabiliyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “davetliler gelmeden hazır olmalıyız” sorusundan söz edeceğiz. 

Seviye 91: Davetliler Gelmeden Hazır Olmalıyız 

Brain Test oyununda 91. seviyesinde sorulan “davetliler gelmeden hazır olmalıyız” sorusu, diğer sorulardan farklı bir mantığa sahip değil. Aslında sorunun cevabı oldukça basit. Davetliler gelmeden hazır olmalı ancak bardaklar pis. Bu pisliği nasıl ortadan kaldırmalı? 

Sorunun Doğru Cevabı: Bardakları Sil 

Ekranda üç tane bardak yer alıyor ve bu bardakların temizlenmesi gerekiyor. Bu nedenle her üç bardağın da iyice silinmesi ve temizlenmesi lazım. Ekrandaki bardaklara da iyice dokunduktan sonra silmeyi deneyin. Böylece bölümü geçebilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda her şeyden önce dikkatli olmak gerekiyor. Öte yandan soru cümlesinde yer alan ifadeleri de iyi anlamak ve iyi okumak lazım. Aynı zamanda oyunda sorulan sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola hareket ettirmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds