Gündelik Hayat

Brain Test 150. Seviye “Aman Allah’ım Yine Ağlıyor Yardım Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Aman Allah’ım yardım yine ağlıyor yardım lütfen sorusunun cevabı nedir? Brain Test’in 150. bölümünde sorulan ”aman Allah’ım yine ağlıyor yardım lütfen” sorusunun cevabı ne? Son zamanlarda popüler olan ve popülerliği giderek artan Brain Test isimli zeka sorusu oyunu, gerek soruların zeka sınırlarını zorlaması gerekse de fazla dikkat istemesi nedeniyle çok fazla kişi tarafından oynanıyor. Bu oyunda sorulan soruların bazıları kullanıcılar tarafından Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında sıkça aratılıyor. Daha önceki yazılarımızda bu oyunda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”aman Allah’ım yine ağlıyor yardım lütfen” sorusundan söz edeceğiz.

Aman Allah’ım Yine Ağlıyor

Brain Test’te 150. seviyede sorulan bu soru, daha önceki bebek sorularına oldukça fazla benziyor. Bu soruda kullanıcılardan bebeği susturması ve bir şekilde sakinleştirmesi bekleniyor. Ancak ekranda yer alan herhangi bir nesneyi bebeğin eline verdiğiniz zaman bebek susmuyor ancak bölümü geçmek için bebeğin susması gerekiyor. Peki bu nasıl mümkün olacak?

Doğru Cevap: Araba Tekerleri

Evet, yukarıda yazıldığı gibi sorunun doğru cevabı araba tekerleri. Ekranda görülen her nesne, aslında sorunun doğru cevabını oluşturuyor. Bu açıdan bakıldığında ekranda yer alan bir nesneye odaklanmamız gerekiyor. Bu nesne ise araba tekerleri. Ekranın sağ altında yer alan oyuncak arabanın tekerlerini oynatıp babanın gözlerine koyduğunuz zaman doğru cevabı bulmuş oluyorsunuz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Daha önce de söz ettiğimiz gibi bu sorular aslında göründüğü kadar zor değil. Ekranda yer alan objelere iyi odaklanmak gerekiyor. Bazı nesneler ve objeler hareket edebilir. Bunlara iyi dikkat etmek gerekiyor. Daha sonra da bu nesneleri doğru yerlere koymak gerekiyor. Daha sonra, kelime oyunlarına sıkça başvuruluyor. Bu açıdan soru cümlelerine iyi dikkat etmek lazım.

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi