Brain Test 79. Seviye “Bugün Eray’ın 2. Yaş Günü Mumları Yak Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bugün Eray’ın ikinci yaş günü mumları yak lütfen sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan bugün Eray’ın 2. yaş günü mumları yak lütfen sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “bugün Eray’ın ikinci yaş günü mumları yak lütfen” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Out ''Kaç Civciv Var'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 79. Seviye: Bugün Eray’ın İkinci Yaş Günü Mumları Yak Lütfen 

Oyunda, kızacaksınız ama, en basit sorulardan biri de bu seviye. Soruda bizden istenen minik Eray’ın ikinci yaş gününde mumları yakmak. Kibriti yaktığımız zaman birinci mumu yakıp sönüyor ama bizim ikinci mumu da yakmamız gerekecek peki ama bu nasıl olacak?

İlginizi Çekebilir:  Brain Test Zeka Oyunu Soruları ve Cevapları

Sorunun Doğru Cevabı: Mumu Devir

İlk önce kibritle en sağdaki mumu yakıyoruz daha sonra yanan en sağdaki mumla ortadaki mumu yakıyoruz böylece en sağdaki mumun ışığından faydalanarak Eray’ın ikinci yaş gününde yaş günü kadar mum yakmış oluyoruz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 205. Seviye “Frenler Patladı İmdat” Sorusunun Cevabı Nedir?

Oyunun mantığı oldukça basit: Dikkat. Oyunda ilk başta soruya ve soru cümlesine iyi dikkat etmek lazım. İkinci olarak da soruları okurken ekranda hareket eden her nesneyi de dikkatle incelemek gerekiyor. Son olarak da bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola yatırmak da bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara