Burak Berkay Akgül Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Burak Berkay Akgül kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Burak Berkay Akgül’den söz edeceğiz.

Burak Berkay Akgül Kimdir?

  • Oyuncu.

1997 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Burak Berkay Akgül, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Genç oyuncu Burak Berkay Akgül, 35.5 Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır. Daha sonra ise Aytaç Sucuk, Casper, Metro gibi çeşitli reklam filmlerinde görev alan Burak Berkay Akgül, son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Maria ve Mustafa adlı dizide Rüzgar karakterine hayat vermektedir. Burak Berkay Akgül 1.80 cm boyundadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Burak Berkay Akgül hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor, sevgilisi var mı kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Burak Berkay Akgül ile İlgili Aramalar

Google’da Burak Berkay Akgül ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Burak berkay akgül burcu Burak berkay akgül boyu Burak berkay akgül instagram hesabı Burak berkay akgül reklam Burak berkay akgül yas Burak berkay akgül nereli Burak berkay akgül doğum günü Burak berkay akgül kim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.