Burak Yörük Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Sinema ve dizi dünyasının sevilen genç isimlerinden Burak Yörük 26 Mayıs 1995 İstanbul doğumludur. İkizler burcu olan genç oyuncu Beykent Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bitirerek oyunculuk eğitimine ciddi bir tecrübe eklemiştir. Kısa sürede halk tarafından oldukça sevilen ve takip edilen yakışıklı oyuncu Burak Yörük genellikle genç kesimin yakından ilgi ile takip ettiği bir isim olarak öne çıkıyor.

Ailesiyle vakit geçirmeyi çok seven ünlü oyuncu motor sürmeyi ve farklı şehirler keşfetmeyi oldukça seviyor. Müzik dinlemeyi ve film izlemeyi seven genç oyuncu sosyal medyada oldukça aktif biridir. Takipçi sayısı günden güne artan yakışıklı oyuncunun 1 milyonu aşkın takipçi oranı bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  A Spor Yorumcusu ve Spikeri Ali Baransel Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımı Tutuyor?

Burak Yörük Hayatı

Kariyerine 2002 yılında çoçuk oyuncu olarak başlayan Burak Yörük oldukça başarılı ve önemli bir oyuncu olarak gündemde olmaya devam ediyor. Hem sosyal medya platformunda hem TV Dünyasında çok sevilen ünlü oyuncu fiziğiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir oyuncu olduğunu söyleyebiliriz. Özgüveni oldukça yüksek olan başarılı oyuncu dizilerde de aynı role sahip. Arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok seven ünlü oyuncu kariyerine yön vermek için önemli oyunculuk eğitimleri alıyor.

İlginizi Çekebilir:  Turgut Altınok Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Burak Yörük Yer Aldığı TV projeleri Ve Filmler

Burak Yörük çocukluk yaşlarında dizi projesinde yer almaya başlamış olsada reklam teklifleride yoğun şekilde alıyor. Geçtiğimiz sezonda vizyona giren 41NK dizisi çok önemli bir yapım olarak biliniyor. Hem sinema filmi hem dizisi olan 41NK dizisinde Barış Ozansoy karakteri ile kariyerine önemli bir adım atmıştır. Nam-ı diyar Sırık Battal beden olarak gönüllere taht kuran ünlü oyuncu halk tarafından çabuk sevilmiş ve ilgi görmüştür.

İlginizi Çekebilir:  Deniz Evin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Gösterdiği üstün başarı performansı ile birçok diziden teklif alan Burak Yörük 20 dakika, Ben onu çok sevdim, Biz boşanıyoruz, Sırlar dünyası, 41NK, Şeytan ve yine çık izlenen bir sinema filmi olan Perde filminde dilenci çocuk rolünü oynayarak üstün başarı göstermiştir. Sinema filminde 41NK ve 41NK – 2 filmlerinde Barış Ozansoy karakterine can vermiştir. Ünlü oyuncunun projeleri devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara