Büşra Cangültekin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Büşra Cangültekin kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Büşra Cangültekin”den söz edeceğiz.

Büşra Cangültekin Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Instagram hesabından paylaştığı videoları ve fotoğrafları ile dikkat çeken Büşra Cangültekin hakkında merak edilen soruları aşağıda sizlere başlıklar halinde vereceğiz.

Kaç Yaşında?

Kendisi hakkında merak edilen önemli sorulardan biri kaç yaşında olduğudur. 7 Nisan 1998 tarihinde dünyaya gelen Büşra Cangültekin 22 yaşındadır.

İlginizi Çekebilir:  Bloomberg HT Sunucusu Zeliha Saraç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Ne Burcu?

Kendisine yöneltilen sorular arasında burcunun ne olduğu da yer alıyor. Sosyal medyada fenomen haline gelen Büşra Cangültekin Koç burcu.

Ne Mezunu?

Sağlık Lisesi mezunu olan Büşra Cangültekin hemşirelik okudu. Daha sonra da Medipol Üniversitesi Fizyoterapi bölümünden mezun olmuştur.

Ne İş Yapıyor?

Daha önceden tanıdığı bir doktorunun yanında çalışan Büşra Cangültekin, hemşirelik bitirmesine ve fizyoterapi okumasına rağmen estetik alanında asistanlık yaparak mesleğe adım atmıştır. Mesleğini yapmaktan mutluluk duyduğunu belirtiyor.

İlginizi Çekebilir:  Rachel Araz Kiresepi Kimdir? Yaşı? Eşi? Çocukları? Aslen Nereli?

Boy ve Kilosu

Kendisi hakkında merak edilen en önemli sorulardan biri de boyu ve kilosu. Büşra Cangültekin’nin boy ve kilosu şu şekildedir:

  • Boy: 1.65
  • Kilo: 45

Nerede Yaşıyor? Nereli?

Kendisi hakkında öğrenilmek istenen bir diğer soru ise nereli ve nerede yaşadığı. Büşra Cangültekin, aslen Ardahanlı ancak İstanbul’da yaşamına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Sevim Tanürek Kazasında Burak Erdoğan’a Kusursuzluk Raporu Veren Eyüp Çakmak Kimdir?

Büşra Cangültekin ile İlgili Aramalar

Google’da Büşra Cangültekin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Büşra Gültekin Büşra gültekin Instagram Büşracan Gültekin Sayfada Gezinme, büşra cangültekin kimdir, büşra cangültekin nereli, büşra cangültekin aslen nereli, büşra cangültekin kaç yaşında, büşra cangültekin ne mezunu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi