C Vitamini Sırt Ağrısı Yapar mı?

“C vitamini için biraz portakal suyu iç.” Hasta olduğunuzda bu ana bilgelik sözlerini duyabiliyor musunuz? Eh, bugün, C vitamini sadece bağışıklık ve soğuk algınlığından daha fazlası için önemlidir. C vitamini bağlar, kemik ve daha fazlası için gereklidir. Minster Kayropraktik Merkezi, Minster Kayropraktik hastalarımız için C vitamini takviyesini ve diyet alımındaki artışı her zamankinden daha fazla takdir ediyor ve teşvik ediyor.

Günümüzün tıbbi araştırma dünyası şaşırtıcı. Her gün binlerce yeni bulgu yayınlıyor! Minster Kayropraktik Merkezi, Minster Kayropraktik bakımı meraklılarıyla paylaşmak için daha pratik yönleri ele alıyor. Ve C vitamini ile ilgili bu bilgi şaşırtıcı ve pratiktir: C vitamini eksikliği, zayıf kolajen özellikleri nedeniyle sırt ağrısına katkıda bulunabilir. Düşük C vitamini seviyeleri boyun ağrısı, bel ağrısı ve siyatik olarak da bilinen diz altı ağrısı ile birlikte bel ağrısı ile ilişkilidir. C vitamini eksikliği nadir değildir. Birçok insan düşük C vitamini seviyesine sahiptir. (1) Bunu ve özellikle sırt ağrısı üzerindeki etkisini bilen Minster Kayropraktik Merkezi, Minster hastalarımızla C vitamini yönünden zengin gıdaların alımı ve takviyesi hakkında konuşuyor.

İlginizi Çekebilir:  Kenacort A Reçetesiz Satılır mı?

Minster Kayropraktik Merkezi, kolajen bağlantısındaki C vitamini / sırt ağrısı bağlantısının daha ilginç faktörünü bulur. C vitamini bağ, tendon ve kemik oluşumu ve kalitesi için gereklidir.

C vitamini eksikliği, kusurlu bağ dokusu ile sonuçlanır.

Sonra, yaşlandıkça, C vitamini alımımız azalır, bu da daha düşük C vitamini seviyelerine yol açar ve bu da omurilikteki gibi kusurlu bağ dokusuna yol açar. Dejeneratif disk hastalığı, ortaya çıkan bel ağrısını ve disk dejenerasyonunu azaltmak için savaşmak ve iyileşmek için daha fazla C vitamini gerektiren doku iltihabını beraberinde getiren dejeneratif disk hastalığı olabilir.

İlginizi Çekebilir:  Bamya İshal Yapar mı?

Bu ne domino etkisi! İşte burada Minster kayropraktik bakımı, yaşlanma ve ağrıyla mücadele etmek için etkili, sağlıklı bir tedavi planıyla devreye giriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara