Biyografi

Güzide Çiğdem Akın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Güzide Çiğdem Akın kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Güzide Çiğdem Akın’dan söz edeceğiz.

Güzide Çiğdem Akın Kimdir?

  • Oyuncu.

1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Güzide Çiğdem Akın, lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Sanatları Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini ATV ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma adlı dizide yaşayan Güzide Çiğdem Akın, bu dizide Dfne Korkmaz rolünde oynamıştır. Levent Unalan Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam eden Güzide Çiğdem Akın, gitar ve piyano çalmaktadır. Sporla da oldukça ilgili olan Akar, resim de çizmektedir.

Tiyatro Oyunları

  • Kocasını Pişiren Kadın,
  • Margrett, Romeo ve Juliet,
  • Antonıa,
  • Lady Macbeth

Istagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Çiğdem Akın hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Güzide Çiğdem Akın ile İlgili Aramalar

Google’da Güzide Çiğdem Akın ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Güzide Çiğdem Akın Instagram Güzide Çiğdem Akın kaç yaşında Güzide Çiğdem Akın oynadığı diziler Güzide Çiğdem Akın boyu Güzide Çiğdem Akın nereli Güzide Çiğdem Akın doğum tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.