Ekin Türkmen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Ekin Türkmen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ekin Türkmen’den söz edeceğiz.

Ekin Türkmen Kimdir?

  • Oyuncu.

22 Ağustos 1984 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Ekin Türkmen, lise eğitimini tamamladıktan sonra Best Model yarışmasına katılmış ancak bu yarışmada derece elde edememiştir. Osman Sınav ile tanışan Ekin Türkmen, 2002 senesinde Ekmek Teknesi isimli dizide görev almıştır. Lisans eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Ekin Türkmen, 2007 senesinde Menekşe ile Halil adlı dizide canlandırdığı rolle büyük bir üne kavuşmuştur. 2011 senesinde Anadolu Kartalları adlı filmde görev alan Ekin Türkmen, 2019 yılında da Organize İşler 2: Sazan Sarmalı adlı filmde rol almıştır. Başarılı oyuncu Ekin Türkmen, bir dönem şarkıcı Murat Dalkılıç ile yaşadığı ilişkisi ile gündem olmuştu.

Filmografi

TarihDiziIsim
2002Ekmek Teknesi [106 Bölüm]Songül
2005Acı Hayat [59 Bölüm]Özlem
Nefes NefeseBinnur
2007Kısmetim Otel [6 Bölüm]Serra
Menekşe ile Halil [36 Bölüm]Zeynep
2008Küçük Kadınlar [53 Bölüm]Elif
2010Adanalı [9 Bölüm]Pamuk
2011Karakol [6 Bölüm]Songül
2011Bir Kadin Tanidim [20 Bölüm]Bahar
2013Aşk Emek İsterDeniz
2014Hatasız Kul OlmazOya
2015Racon: Ailem İçin [4 Bölüm]Zerrin Saydın
2020RamoMeryem

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ekin Türkmen 1.71 m boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ekin Türkmen, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ekin Türkmen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ekin Türkmen ile İlgili Aramalar

Google’da Ekin Türkmen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Esin Türkmen Esin Civangil Ekin türkmen Instagram Derya Beşerler Ekin Türkmen Ramo Selin Demiratar Ekin Türkmen oynadığı diziler Ekin Türkmen sevgilisi, ekin türkmen boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.