Biyografi

Cansın Yılmaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Cansın Yılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, nişanlısı kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cansın Yılmaz’dan söz edeceğiz.

Cansın Yılmaz Kimdir?

  • Oyuncu.

21 Mart 1997 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Cansın Yılmaz, lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde tamamlamıştır. Bir ağabeyi bir de kız kardeşi bulunan Cansın Yılmaz, aslen Rizelidir. Çeşitli tiyatro oyunlarında aktif rol alan Cansın Yılmaz, aynı zamanda pek çok spor dalıyla da ilgilenmektedir. Jimnastik dalında Türkiye üçüncülüğü elde etmiştir.

İlk oyunculuk deneyimini başrollerinde Şeyma Korkmaz ve Tolga Akman’ın olduğu ve Star TV ekranlarında yayınlanan Beni Affet isimli dizi ile yaşayan Cansın Yılmaz, bu dizide Güzel karakterine hayat vermiştir.

Cansın Yılmaz ayrıca 2019/2020 sezonunda Beni Bırakma adlı dizide görev almıştır. Cansın Yılmaz, milletvekilliği seçimlerinde Ankara’dan AKP adayı olmuş ancak seçilememiştir. Fenerbahçe taraftarıdır. Güzel oyuncu 1.68 boyundadır. Cansın Yılmaz, ayrıca Erkan Yaşar ile nişanlanmıştır.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cansın Yılmaz hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kimdir, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Cansın Yılmaz ile İlgili Aramalar

Google’da Cansın Yılmaz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cansın Yılmaz metu. Cansın Yılmaz Oynadığı Diziler Cansın Yılmaz kaç yaşında Cansın Yılmaz sevgilisi, Cansın Yılmaz Kimdir Cansın Yılmaz Boyu Cansın Yılmaz Instagram Cansın Yılmaz boy kilo Cansın Yılmaz Beni Affet Cansın Yılmaz AK Parti Cansın Yılmaz Beni Bırakma Beni Affet Güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi