Göğüs Büyütmede Yeni Dönem

Kadınlar, vücutlarının herhangi bir bölgesinden memnun olmayabilir ve bu durumda çeşitli çözümlere başvurabilir. Bu konu, kadınların genellikle daha güzel görünmek istemeleri ile alakalıdır. 

Güzelliğe önem veren kadınlar, vücutlarının memnun olmadıkları bölgeleri için bazen cerrahi müdahalelere başvurup isteklerine kavuşabilir. Bazen de bu müdahaleler, ameliyat içermeyip kadınların daha kolay bir şekilde istedikleri görünüme kavuşmasına yardımcı olabilir.

Kadınların çeşitli nedenlerle değiştirmek istedikleri bölgelerden bir tanesi “göğüs” olmaktadır. Göğüslerinden bazı sebeplerden ötürü memnun olmayan bu kadınlar, estetik cerrahi uzmanına giderek göğüsleri için yapılması gereken işlemleri anlatıp bu işlemlerin yapılmasını sağlayabilir. 

Bu konuda kadınların dikkat etmesi gereken hususlardan belki de en önemlisi, işinde başarılı ve güvenilebilecek bir estetik cerrahi uzmanını bulmak. İşinde başarılı olan ve insanların güvendiği bir isim olan Dr. Sami Tan Sarıgül,ün İlk olarak Türkiye uygulamaya aldığı ameliyatsız göğüs büyütmekonusunda bizlere detaylı bilgiler verdi. İşte göğüs büyütmede yeni dönem

İlginizi Çekebilir:  Çiğ Köfte İshal Yapar mı?

Göğüs Büyütmede Kullanılan Yöntemler Nelerdir?

Göğüs büyütme, kadınların çok fazla talep ettiği estetik cerrahi alanlarından bir tanesi. Pek çok sebepten ötürü göğüslerinden memnun olmayan kadınlar, bu konuda kendilerini destek alma konusunda zorunlu hissediyor. 

Göğüs büyütme konusunda, birbirinden farklı oldukça fazla yöntem bulunmakta. Fakat bunlardan en sağlıklısının tercih edilmesi çok önemlidir. Aslında diğer göğüs büyütme yöntemlerine göre en sağlıklısı ve en dayanıklı olanı silikon ile göğsün büyütülmesidir. 

Göğüs büyütme esnasında, meme dokusuna dokunulmaz. Bunun yerine konulacak olan parça, ya meme dokusunun üstüne ya da kas altına yerleştirilecek şekilde ayarlanır. Bu sayede meme dokusuna zarar gelmesi engellenir. Ama bu yöntemin avantajları, ameliyatsız göğüs büyütme çıkana kadardı. Şimdi en faydalısı, ameliyatsız göğüs büyütmedir.

Göğüs, istenilen oranda büyütülebilir fakat ideal olanı kişinin boy, omuz, vücut yapısına uygun kendi göğüs kafesine taşmayacak bir şekilde yapılmasıdır. Göğüs büyütme operasyonlarını daha çok gençler tercih ediyor. 

İlginizi Çekebilir:  Bağırsak Ağrıları Neden Kaynaklanabilir?

Bazı gençlerde, 18-19 yaşını geçmiş ve gelişimini tamamlamış olmasına rağmen göğüslerinde istenilen büyüme gerçekleşmemiş oluyor. Bu konuda sıkıntı yaşayan gençler de göğüs büyütme operasyonları ile bu sorunları hallediyor. 

İlk doğum sonrasında pek çok kadın yine bu operasyonları tercih ediyor. Küçük göğüslü kadınlarda doğum sonrasında bir sarkma yaşanabiliyor. Bu sebeple bu kadınlar da göğüs büyütme operasyonlarına başvurarak doğum sonrasında oluşan sorunu hallediyorlar. 

Göğüs büyütmede yeni yöntem ise ameliyatsız çözüm ile açığa çıkıyor. Yani artık kadınlar, göğüslerini büyütebilmek için ameliyata girmek durumunda kalmıyor. Artık göğüs büyütme için ameliyatsız çözümler de mevcut. 

Ameliyatsız Bir Şekilde Göğüs Büyütme

Göğüs büyütme için uzun bir süredir klasik yöntemler kullanılıyordu. Bunlardan en bilineni de silikon ile göğüs büyütmedir. Fakat artık ameliyatsız göğüs büyütme de olanaklı. Aslında ameliyatsız bir şekilde göğüs büyütmeyi sağlayan yöntem aquafilling deniliyor.

Aquafilling, yeni nesil bir vücut dolgusu olarak karşımıza çıkıyor. Çok daha uzun bir süre vücutta kalan bu dolgu, artık daha fazla tercih ediliyor. Çünkü pek çok avantajı da bulunuyor. Silikon ameliyat ile elde edilenden daha büyük, diri ve dik bir göğüs, aqualling ile elde edilebiliyor. Bu yöntem, sadece meme büyütmeyi sağlamıyor aynı zamanda kalça büyütme için de kullanılıyor. 

İlginizi Çekebilir:  Gece Çorba İçmek Kilo Aldırır mı?

Aquafilling ile Ameliyatsız Bir Şekilde Kalça Büyütmenin Avantajları Nelerdir?

Aquailling, pek çok avantaja sahip. Son dönemlerde bu yöntem, kadınlar tarafından daha çok kullanıyor. Daha önce de söylediğimiz gibi bu yöntemin oldukça fazla avantajı bulunmakta. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

• Bu yöntem sayesinde kadınlar, herhangi bir ameliyata bıçak altına girmeden istedikleri büyüklükte bir estetik ve dik bir göğüse kavuşabilir. Aynı zamanda kadınların bu işlem sonrasında toparlanması daha kolay olur.

 • Aquafilling, enjeksiyon yöntemine dayandığı için vücutta herhangi bir şekilde iz de kalmaz. 

Medikal Estetik Uygulamaları ve daha Fazlası İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz: https://www.stsestetik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara