Biyografi

Cansu Gültekin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Cansu Gültekin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cansu Gültekin’den söz edeceğiz.

Cansu Gültekin Kimdir?

  • Oyuncu.

16 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Cansu Gültekin, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu özellikle Masum Değiliz, Bir Umut Yeter, Sefirin Kızı ve Hekimoğlu gibi dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmiştir. Cansu Gültekin evli değildir ve bilinen bir ilişkisi de yoktur. Yaşamını İstanbul’da sürdüren Cansu Gültekin, 1.66 cm boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cansu Gültekin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Cansu Gültekin ile İlgili Aramalar

Google’da Cansu Gültekin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cansu Gültekin Sefirin Kızı Cansu Gültekin kaç yaşında Cansu Gültekin oynadığı diziler Cansu Gültekin Instagram Cansu Gültekin Kimdir Cansu Gültekin yaş Cansu Gültekin Hekimoğlu Cansu Gültekin Sefirin kızında hangi rolde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds