CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’tan Muharrem İnce’ye: “Bu İddiayı Kanıtlamazsan Namertsin!”

Rahmi Turan’ın “Saraya giden CHP’li” yazısının yankıları hala sürüyor. Muharrem İnce’nin evvelsi gün yaptığı açıklamada CHP içerindeki çeteden söz etmiş ve “onlar kendilerini iyi biliyorlar, mesela aynı teknede yazın tatil yapmışlardır” sözleri ile üstü kapalı olarak bazı isimlere yüklenmişti. 

Muharrem İnce’nin açıklamalarından sonra hükümete yakın Akşam gazetesi ise İnce’nin bahsettiği tekne tatili ile ilgili olarak şunları yazmıştı: 

İlginizi Çekebilir:  Erdoğan FETÖ’den Tutuklanan ÖSYM Eski Başkanı Ali Demir Hakkında Ne Demişti?

“Kulislere o tatille ilgili şu iddia yansıdı: Bülent Kuşoğlu, Tuncay Özkan, Oğuz Kaan Salıcı ve Engin Özkoç yazın Çeşme’de bir işadamının teknesinde tatil yaptı. Kuşoğlu iddianın kaynağı olan isme ait internet sitesinde köşe yazıyor.”

Cumhuriyet Halk Partisi Başkanvekili Engin Özkoç ise isminin anılması üzerine sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda Muharrem İnce’ye yüklendi. Özkoç şunları ifade etti: 

İlginizi Çekebilir:  İskilip Devlet Hastanesine Atıf Hoca'nın İsminin Verilmesi

“” Muharrem İnce, 7/24 TV programlarından ayrılmamakta, ortaya çeşitli dedikodular atarak yandaş medyaya adımızı, partimizi malzeme yapmakta, yaralamaktadır. Kanıtın varsa konuş, yoksa sus! İnce, dedikodun tamamen yalandır. Bu iddiayı kanıtlamazsan namertsin!”

Teknedeki Tatille İlgili Tuncay Özkan: Dava Açacağım

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, Muharrem İnce’nin bahsettiği teknede tatil iddialarına sert tepki gösterdi. Özkan böyle bir tatilin olmadığını belirterek bu haberi dillendiren müzevir hakkında da bu dedikoduyu yazanlar hakkında da dava açacağını belirtti. 

İlginizi Çekebilir:  Dünden Bugüne Koton, Misyon, Vizyon ve Değerler

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada iddiaların asılsız olduğunu dile getiren Özkan şunları kaydetti: 

“YALAN. Ne Çeşme’de bir görüşme ne de böyle bir tatil gerçekleşmiştir. BU TETİKÇİLERİN uydurmasıdır. TETİKÇİLER VE DEDİKODUCULARLA yargı önünde hesaplaşacağım”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce