Biyografi

Çiğdem Günal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Çiğdem Günal, 19 Temmuz 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Bursalı olan Günal, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Bursa’nın Yenişehir ilçesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamlayarak lisans derecesi almıştır. Ardından aynı üniversitede İnsan Kaynakları Yönetimi üzerine yüksek lisans yapmıştır.

Mezuniyetinin ardından iş hayatına atılan Çiğdem Günal, bir özel bankada çalışmaya başlamıştır. Televizyon spikerliği konusundaki ilgisini çocukluk yıllarından beri taşıyan Günal, Dialog Anlatım ve İletişim Merkezi’nde diksiyon dersleri almıştır. 2016 yılında BJK TV’de sunuculuk yaparak ilk ekran deneyimini yaşayan Günal, 2017 yılında bir süre Katar’a yerleşerek spikerlik kariyerine ara vermiştir. Katar’da yaklaşık üç yıl boyunca yaşamını sürdürmüştür.

2020 yılında Türkiye’ye geri dönen Çiğdem Günal, Tivibu Spor ile anlaşarak kanalın ekran yüzü olmuştur. 2022 Eylül itibarıyla hala bu görevini sürdüren başarılı spiker, haber bültenlerinin yanı sıra gündüz kuşağında ‘Her Gün Spor’ adlı programda konuklarıyla gündeme dair sohbetler gerçekleştirmektedir. Çiğdem Günal, profesyonel kariyerine odaklanan başarılı bir televizyon spikeridir ve Tivibu Spor’da önemli bir rol üstlenmektedir. Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Çiğdem Günal hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds