Biyografi

Cihan Tangerli Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Cihan Tangerli kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Cihan Tangerli’den söz edeceğiz.

Cihan Tangerli Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 yılında dünyaya gelen Cihan Tangerli, oyuncu olarak tanınmaktadır. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ev Sinema Bölümü’nde tamamlayan Cihan Tangerli, oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır. Cihan Tangerli, Kasaba Doktoru ve Arka Sokaklar gibi dizilerde rol almıştır. Oyunculuğunun yanı sıra bağlama çalabilmekte; yüzme, basketbol, futbol ve voleybolla ilgilenmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Cihan Tangerli 1.90 m boyundadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cihan Tangerli, oyunculuk çalışmalarına Hülya Sağlam Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Cihan Tangerli hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • hulyasaglammgmt.com, Cihan Tangerli, erişim tarihi: 14 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.