Biyografi

Melih Pamukçu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Melih Pamukçu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Melih Pamukçu’dan söz edeceğiz.

Melih Pamukçu Kimdir?

  • Oyuncu.

1993 yılında dünyaya gelen Melih Pamukçu, oyuncu olarak tanınmaktadır. Nazım Hikmet Akademisi Tiyatro Bölümü’nde, Beliz Güçbilmez’de, İpek Atagün’de, Vecihi Ofluoğlu’nda ve Ezo Sunal’da oyunculuk üzerine eğitimler alan Melih Pamukçu, aynı zamanda ileri derece İngilizce ve orta seviyede Almanca bilmektedir. Salsa, vals, yüzme ve basketbolla ilgilenen Melih Pamukçu, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Melih Pamukçu 1.76 m boyundadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Melih Pamukçu, oyunculuk çalışmalarına Hülya Sağlam Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Melih Pamukçu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • hulyasaglammgmt.com, Melih Pamukçu, erişim tarihi: 14 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi