Deniz Ali Cankorur Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Deniz Ali Cankorur kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Deniz Ali Cankorur’dan söz edeceğiz.

Deniz Ali Cankorur Kimdir?

  • Oyuncu.

28 Ağustos 2007 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Deniz Ali Cankorur, Sütaş Peynir ve Anadolu Emeklilik gibi çeşitli firmaların reklamlarında görev almıştır. Su ve Ateş adlı filmde ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Deniz Ali Cankorur, aynı zamanda Kırgın Çiçekler adlı dizide de rol almıştır. 2018 senesinde TV 8’de yayınlanan Kızım adlı diizde Mertcan rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Yağız Çiçek (yagizjunior-yagizjr) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Deniz Ali Cankorur 1.45 m boyundadır ve 40 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Deniz Ali Cankorur, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Deniz Ali Cankorur hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Sibel Kasapoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Deniz Ali Cankorur ile İlgili Aramalar

Google’da Deniz Ali Cankorur ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Deniz Ali Cankorur yaş Deniz ali cankorur kırmızı Oda Deniz ali cankorur imdb Deniz Ali Cankorur Instagram Deniz Ali Cankorur Oynadığı Diziler Deniz Ali Cankorur Kimdir

İlginizi Çekebilir:  Ulviye Karaca Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara