Biyografi

Deniz Sarıkaş Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Deniz Sarıkaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Deniz Sarıkaş’tan söz edeceğiz.

Deniz Sarıkaş Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Mehmet Deniz Sarıkaş’tır. 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Deniz Sarıkaş, oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Deniz Sarıkaş, oyunculuğun yanı sıra yüzme, gitar, basketbol ve dansla ilgilenmektedir. İlk oyunculuk deneyimini 2022 yılında Gelsin Hayat Bildiği Gibi adlı dizide yaşayan Deniz Sarıkaş, söz konusu dizide Ozan rolünde oynamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Deniz Sarıkaş, oyunculuk çalışmalarına Socia Ajans bünyesinde devam etmektedir. Başarılı ve yakışıklı oyuncu Deniz Sarıkaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Deniz Sarıkaş, erişim tarihi: 12 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.