Tiktok ve YouTube Fenomeni Ceylin Akçalı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok ve YouTube fenomeni Ceylin Akçalı kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmışştık. Bu yazımızda ise kısaca Tiktok ve YouTube fenomeni Ceylin Akçalı’dan söz edeceğiz.

Ceylin Akçalı Kimdir?

  • Tiktok ve YouTube fenomeni
  • Influencer

25 yıl önce Lüleburgaz’da memur bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. 4 yıl Trakya’da yaşadıktan sonra Karadeniz’e ailesi ile beraber taşınana Ceylin Akçalı, ailesinin Kıbrıs’a gitmesi ile Türkiye’de kalmış, Kıbrıs dönüşünde Elazığ’a taşınmışlardır. İlk gençliği burada geçen Ceylin Akçalı, daha sonra eğitim için başka şehirlere gitmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Öykü Naz Altay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Çok küçük yaşlardan beri okumaya çok düşkün olduğunu dile getiren Ceylin Akçalı, okumak ve bilgi edinmenin kendisi için bir hastalık gibi olduğunu belirtiyor. Ailesinin Kıbrıs’a gitmesinin ardından ailesine zorla Türkiye’de kalmaya ikna ettiğini, lisedeki yıllarında çok çalıştığını hatta Elazığ’da geçirdiği yıllarda günde 16 saat ders çalıştığını ifade ediyor. Psikolojisinin ciddi anlamda yıpranmasının kendisini psikolojiye yönelttiğini belirten Akçalı, sözel hafızasının güçlü olmaması nedeniyle ilk sınavında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü kazanan Ceylin Akçalı, 2.5 yıl ODTÜ yurtlarında, Ankara’da yaşadı. Başına bazı talihsiz olayların geldiğini ifade eden Akçalı, tekrara sınava hazırlanmış ve bu sefer Kocaeli İç Mimarlığı kazanmış ve burada İşletme ile çift ana dal yapmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Muhammed Dede Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Ceylin Akçalı Kaç Yaşında?

Tiktok ve YouTube fenomeni Ceylin Akçalı, 1995 yılında Lüleburgaz’da dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 25 yaşındadır.

Instagram hesabını da aktif bir şekilde kullanan Ceylin Akçalı’nın burada 55 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. CeyliA ismi ile YouTube’da da videolar çeken Ceyin Akçalı’nın burada 5 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Fadıl Akgündüz Nam-ı Diğer Jet Fadıl

Aslen Nereli?

Babasının memuriyeti dolayısıyla önce Lüleburgaz sonra Karadeniz ardından Kıbrıs ve son olarak Elazığ’a taşınan Ceylin Akçalı’nın anne ve baba tarafından aslen nereli oldğu bilgisine henüz ulaşamadık.

Ceylin Akçalı ile İlgili Aramalar

Google’da Ceylin Akçalı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; celin akçalı kimdir nerelidir, ceylin akçalı aslen nereli, ceylin akçalı kaç yaşında, ceylin akçalı boy kilo, ceylin akçalı tiktok, ceylin akçalı hangi üniversitede, ceylin akçalı instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara