Baki Çiftçi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Baki Çiftçi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Baki Çiftçi’den söz edeceğiz.

Baki Çiftçi Kimdir?

  • Oyuncu.

7 Aralık 1988 tarihinde Düzce’de dünyaya gelen Baki Çiftçi, ilkokul ve lise eğitimini doğduğu ilde, Düzce’de tamamlamıştır. Baki Çiftçi, lisans eğitimini ise Konya Selçuk Üniversitesi İnşaat Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra tiyatro eğitimleri alan Baki Çiftçi, Craft Oyunculuk Atölyesi ve Actedcity Oyunculuk Stüdyosu’nda oyunculuk eğitimleri almıştır. Şeref Meselesi adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Baki Çiftçi, sonrasında Muhteşem Yüzyıl adlı dizide rol almıştır. 2014 senesinde ise Beni Affet adlı dizide Ateş karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Nurseli Aksoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Baki Çiftçi 1.88 m boyundadır ve 84 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Baki Çiftçi, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Baki Çiftçi hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Zeyno Eracar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Baki Çiftçi ile İlgili Aramalar

Google’da Baki Çiftçi ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Baki Çiftçi aslen nereli, Baki Çiftçi kimdir nerelidir, Baki Çiftçi kim nereli, Baki Çiftçi boyu kaç, Baki Çiftçi kilosu ne, Baki Çiftçi oynadığı diziler, Baki Çiftçi instagram hesabı, Baki Çiftçi evli mi bekar mı

İlginizi Çekebilir:  Meriç Aral Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı? Sevgilisi? Boyu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara