Biyografi

Dr. Hatice Kübra Demirtaş Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Dr. Hatice Kübra Demirtaş kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Dr. Hatice Kübra Demirtaş”tan söz edeceğiz.

Kübra Demirtaş Kimdir?

  • Ortodenti Uzmanı

Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuş, daha sonra ortodonti alanında uzmanlaşmış ve bunun için de eğitim almıştır. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi’nde, Doktora eğitimini de Konya Selçuk Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Küçüklükten beri olmak istediği mesleği yaptığı için mutlu olduğunu ifade etmektedir. Kendisi hakkında merak edilen soruların yanıtlarını aşağıda başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Hatice Kübra Demirtaş hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni olan ve özellikle Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafları ile dikkat çeken Hatice Kübra Demirtaş, 31 yaşında olduğunu ifade etmektedir.

Nereli?

Doktor Hatice Kübra Demirtaş hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de nereli olduğudur. Aslen Çankırılı olduğunu ancak üç kuşak Ankara’da olduklarını dile getiren Demirtaş, Ankaralı sayılabileceğini ifade ediyor. Sosyal medya fenomeni ve ortodentist Hatice Kübra Demirtaş, şu anda Başakşehir’de yaşamına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu

YouTube hesabında takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Hatice Kübra Demirtaş, boyunun 1.67 olduğunu, kilosunun da 58 olduğunu dile getirmiştir.

Hakkında Merak Edilenler

Dr. Hatice Kübra Demirtaş, Her Çocuk Özeldir ve 3 İdiot filmlerini çok sevdiğini, yalanı hiç sevmediğini belirtiyor. Ablası ve eniştesi doktor olan Hatice Kübra Demirtaş, evlenmiş ancak 1 yıl süren evliliğinden sonra geçimsizlik yaşayarak eski eşinden boşanmıştır. Bu sürecin kendisini olgunlaştırdığını ve sağlıklı karar almasında nemli bir dönüm noktası olduğunu dike getirmektedir. Öte yandan Kemal Sayar’ın hayata bakış açısını çok sevdiğini Beyhan Budak’ı da sevdiğini belirtiyor. Babasının kim olduğunu ise YouTube videosunda açıklamamıştır. Muayene ücretlerini de telefondan veremeyeceklerini dile getirmiştir.

Sosyal Medya Hesapları

Kendi ismi ile açtığı YouTube hesabında 30 binden fazla abonesi bulunan Dr. Hatice Kübra Demirtaş’ın Instagram üzerinde de 25 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds