Gündem

Vatan Computer Telefona Taksit Yapıyor mu?

Elektronik sektörü dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de artan bir ivme ile ilerliyor. Gündelik yaşamda bilgisayar, tablet cep telefonu kullanmayan insan sayısı yok denecek kadar bu noktadadır. Lakin cep telefonlarının rakamları bir hayli yüksek olduğu için insanlar doğal olarak acaba nakit verilemediği durumlarda taksit ile alınabilir mi diye merak ediyorlar. İşte ülkemizde elektronik eşya satışı denilince akla gelen ilk akla gelen adreslerden olan Vatan Computer Telefona Taksit Yapıyor Mu? sorusunun yanıtını öğrenmek istiyorlar.

Taksit Seçenekleri

Her türlü yerli yabancı marka cep telefonunun satıldığı Vatan Computer Telefona Taksit Yapıyor Mu? sorusuna verilebilecek belli başlı yanıtlar vardır. Onlar ise şunlardır:

  • Yasal mevzuatlar çerçevesinde Vatan Cumputer cep telefonlarına taksit yapar
  • 12 bin Türk Lirasına kadar olan telefonlarda 12 aya kadar taksit olanağı vardır
  • 12 bin ve üstü olan telefonlarda ise bu rakam en fazla üç ay olarak sınırlandırılmış durumdadır.
  • Bir de Garanti BBVA isimli banka kendi kredi kartları ile cep telefonu alındığı zaman ve kendi  pıs cihazlarından çekildiği zaman rakama bakılmaksızın 12 aya kadar taksit olanağı sunuyor.

Bilinmesi Gereken Diğer Hususlar

Vatan Computer Telefona Taksit Yapıyor Mu? sorusunun yanıtı üstte bu biçimde verildikten sonra önemli olan kişinin kendi gereksinimlerine uygun olan telefonu alması ve fiyatın daha sonra düşünülmesi gerektiğidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi