Ekşi Sözlük’te Binlerce Yazara Mesaj Atan “i am waldo” Netflix Virali mi?

Dün gece Ekşi Sözlükteki Black Mirror başlığına entry giren sözlük yazarlarına attığı “Yaptıklarını biliyoruz. Bizim neler yapacağımızı da izle ve gör” mesajı atan “i am waldo” nickli sözlük yazarı Ekşi Sözlük yazarlarını bir hayli endişelendirdi. Sözlükte, “i am waldo” başlığına 700’den fazla entry girildi.

Sözlükte gündem olan “i am waldo”, Netflix ve Black Mirror arasındaki bağlantı henüz çözülebilmiş değil.

İlginizi Çekebilir:  Şehit Babası: Oğlum Erdoğan’a Feda Olsun

Kendisini dava etmekle suçlayan Ekşi Sözlük yazarlarına “i am waldo” kullanıcısının yanıtı ise “botu mu dava edeceksiniz” oldu.

Merakla beklenen yeni bölümü öncesinde Ekşi Sözlük gibi bir platformdan viral yapmakla itham edilen Netflix Türkiye, bu konuda herhangi bir açıklama yapmadı.

İlginizi Çekebilir:  Kaz Dağları'nda Kaç Bin Ağaç Kesildi? Kesilen Ağaçların Sayısı

“i am waldo” nickli sözlük yazarının dün geceye kadar olan toplam entry sayısı 50’in altında olmasına rağmen sadece dün gece girdiği entry sayısı 1400’ün üzerinde.

İhtimaller Black Mirror hayranı birinin eğlence olsun diye bot yazıp Ekşi Sözlük yazarlarını trollemesi ya da Netflix Türkiye’nin Ekşi Sözlük üzerinden viral yapması üzerinde yoğunlaşmış durumda.

İlginizi Çekebilir:  Dengeleme Gazı Nedir? Dengeleme Gazı Piyasası Ne Anlama Geliyor?

Netflix Türkiye’nin resmi Twitter hesabında ise sadece yeni bölümün başlayacağı bir sayaç yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri - evden eve nakliyat