Gündem

Sivas Eski Ülkü Ocakları Başkanı Oğuz Bulut’un 15 Yaşında Bir Çocukla Basılması

Öncelikle bu iğrenç görüntülerin video ve fotoğraf kayıtlarını yazının en altında bulabilirsiniz. İlgili video ve fotoğraflar büyük bir ahlaksızlığı tescillemiştir. Söz konusu videodan hemen kısaca bahsedeyim. Sivas eski Ülkü Ocak’ları Başkanı Oğuz Bulut, 15 yaşında erkek bir çocukla, çocuğun kendi evinde muhtemelen bir kış günü yatakta çıplak olarak yakalanıyor. O sırada eve çocuğun annesi giriyor ama ne amaçla kayda alındığı bilinmeyen bir kamera var ortada. Daha sonra içeri giren anne, olayın şoku ile biraz afallasa da durumu anlıyor ve söz konusu şahıs Oğuz Bulut’a saldırıda bulunuyor. Oğuz Bulut ise ismi henüz açıklanmayan 15 yaşındaki çocuğun (kayıtta yüzü görünmese de en azından küçük olduğu anlaşılıyor) kendisini kahve içmeye çağırdığını söylüyor. O arada üstünü giyen Oğuz Bulut’un sanki ortada normal bir şey varmış gibi olayı izah edişi var. Ne kadar mide bulandırıcı video/gerçeklik görsem izlesem de bu katmerli bir iğrençlikti. Birkaç sorum olacak.

Şimdi,

-Anne eline bıçağı alsa adamı öldürse haksız mı?
-Oğuz Bulut denilen haysiyetsizin çırılçıplak kendisi yaşının en az yarısı kadar bir çocukla aynı yatakta yatmasının ne gibi bir izahı olabilir?
-Her ne kadar eski bir genel başkan olsa da bu adamın temsil ettiği kitle kendini ne diye savunacak?
-O zaman “siz bizim LGBT yürüyüşümüzü engellediniz” demezler mi?
-Bize hakaretler ediyorsunuz bak sizden, sizin en yetkililerinizden yapanlar var demezler mi?
-Vatan, millet, din diye meydanlara dolaşıyorsunuz, sizin dinden namustan anladığınız bu kadar mı demezler mi?
-Ahlak bekçiliğine soyunuyorsunuz, sizin ahlakınız 15 yaşında bir çocuğa tecavüz etmek mi demezler mi?

 

İşin ilginç tarafı Sedat Peker çıkıp söz konusu şahısla tüm alakamı/arkadaşlığımı kestim diye açıklamalarda bulunuyor. İşin zaten ilginç tarafı bu: Sedat Peker’in daha sonra atmış olduğu Twitler. Aşağıdaki linklerde Sedat Peker ve olay üzerine açıklamalarını bulabilirsiniz.

Bu olay kapanmamalı, ardına düşmeli. Olay sadece eşcinsellik ile ilgili değil. Ortada henüz reşit olmayan 15 yaşında bir çocuktan bahsetiyoruz. Ülkücü camianın içinden çıkan bir adamın (!) böyle bir işe soyunması, hiçbir şey olmadan da yoluna devam etmesi kabullenir bir şey değil. Hele ki uğruna öleceklerini iddia ettikleri değerleri için. Yakışmadı hem ülkücü camiaya, hem millete, hem de kültürümüze.

Konu gelişmeler üzerine genişlemiştir: Linkler aracılığıyla yazılara ulaşabilirsiniz.

1. Sedat Peker’in LGBT ve FETÖ Açıklaması 

2. Sedat Peker-Oğuz Bulut Gerçeği 

3 thoughts on “Sivas Eski Ülkü Ocakları Başkanı Oğuz Bulut’un 15 Yaşında Bir Çocukla Basılması

 • kuzqun15

  Peki bir kişinin yediği bokun bütün camiaya yıkılması nasıl bir düşüncedir? Sanki ülkücü camia bunu tasvip ediyormuş gibi göstermek neyin nesidir?

  Yanıtla
 • Enes Şahin

  Güncel bir şey hakkında post açacak, yazı paylaşacaksanız biraz zahmet edip de olaya hakim olun bari; az araştırma yapsanız kafanızdan oturup yazmasaydınız Sedat Peker’in bu adamla Ergenekon davasından cezaevinden oda arkadaşı olduğunu , dostluk ilişkileri zamanında sık sık görüştüklerini görürdünüz ve Sedat Peker’in açıklamalarını saçma ve ilgi çekici bulmazdınız. Bir konu hakkında post açacaksanız önce konuya hakim olun.

  Yanıtla
  • tozlumikrofon

   Değerli yorumunuz için teşekkürler Enes Bey. Yazımızı bu konu üzerine genişlettik.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds