Biyografi

Elif Sümbül Sert Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Elif Sümbül Sert kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Elif Sümbül Sert’ten söz edeceğiz.

Elif Sümbül Sert Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Şubat 1982 tarihinde Balıkesir’de dünyaya gelen Elif Sümbül Sert, Bursa Devlet Tiyatrosu’nda çeşitli kurslar almıştır. Lisans eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı’nda tamamlamıştır.

2006 senesinde evlenen Elif Sümbül Sert’in Tutku ve Peri isminde iki kız çocuğu bulunmaktadır. Sert, 2012 senesinde boşanmıştır. Bu zamana kadar Kadim Dostum, Çalıkuşu, Küçük Sırlar, Asi, Binbir Gece, Emret Komutanım, Aliye, Lise Defteri gibi çeşitli dizilerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Elif Sümbül, Çalıkuşu adlı dizidir Sütlü Nuriye karakterine hayat vermiştir. Bu dizideki rolünde 85 kilo olan Elif Sümbül Sert, 33 kilo vermiş ve büyük bir değişim yaşamıştır. Başarılı oyuncu Elif Sümbül Sert son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul adlı dizide Amanda rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Elif Sümbül Sert 1.70 m boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Elif Sümbül Sert, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Elif Sümbül Sert hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Elif Sümbül Sert ile İlgili Aramalar

Google’da Elif Sümbül Sert ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; elif sümbül sert aslen nereli, elif sümbül sert nasıl kilo verdi, elif sümbül sert eski hali nasıl, elif sümbül sert eşi kimdir, elif sümbül sert boyu kaç, elif sümbül sert şimdiki kilosu, elif sümbül sert eski kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds