Gündelik Hayat

Brain Test “Oyunu Makasın Kazanması Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test, son zamanların en çok oynanan zeka sorusu oyunları listesinde gerek AppStore gerekse Google Play Store’da listenin en tepesinde yer alıyor. Oyunda sorulan bazı soruların cevapları, gerçekten de zeka sınırlarını zorluyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “oyunu makasın kazanması gerek” sorusundan söz edeceğiz. 

Seviye 116: Oyunu Makasın Kazanması Gerek 

Brain Test oyununun 116. seviyesinde sorulan “oyunu makasın kazanması gerek” sorusu, oyunda sorulan en zor sorulardan biri elbette değil. Cevabı çok basit sadece dikkat gerektiriyor. Bildiğimiz taş kağıt makas oyunu. Gelin beraber sorunun doğru cevabına bakalım. 

Sorunun Doğru Cevabı: Taş – Kağıt – Makas 

Bildiğimiz taş kağıt makas oyunundaki gibi taşı kağıdın sarması lazım. Daha sonra da kalan iki kağıdı da tek bir kağıt haline getirdikten sonra makası kağıdı kesmesi için ortaya getirin. Böylece bölümü geçebilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda en çok dikkat edilmesi gereken nokta dikkat. Sorularda zekadan ziyade dikkat çok önemli bir konu. Bunun için ilk önce dikkat edilmesi gereken nokta soruların cevaplarını vermeden önce soruyu dikkatli okumak önemli. 

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.