Brain Test 20. Seviye ”Kaç Ayda 28 Gün Vardır” Sorusunun Cevabı Nedir?

Kaç ayda 28 gün vardır Brain Test oyununda sorulan kaç ayda 28 gün vardır sorusunun doğru cevabı ne? Son zamanların en çok oynanan ve indirilen mobil oyunları arasında yer alan Brain Test oyununda sorulan sorular zaman zaman kafa karıştırıcı ve zorlayıcı olabiliyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”kaç ayda 28 gün vardır” sorusundan söz edeceğiz.

Seviye 20: Kaç Ayda 28 Gün Vardır

Brain Test oyununun 28. seviyesinde sorulan ‘kaç ayda 28 gün vardır” sorusunda öncelikle olarak hangi ayda 28 gün vardır değik kaç tane ayda 28 gün vardır olarak değerlendirilmeli ve böylece bu soruya cevap verilmeli.

Cevap: 12

12 ayın tamamında 28 gün bulunur. Sadece Şubat ayında 3 yıl 28 gün 1 yıl da 29 gün bulunur. Bu nedenle bütün aylarda 28 gün bulunmaktadır.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda kullanıcıların en çok dikkat etmeleri gereken nokta kelime oyunları. Kelime oyunlarına dikkat eden kullanıcıların soruları daha kolay çözebileceği aşikardır. Aynı zamanda bazı sorularda telefonu sallamak, yan veya ters çevirmek de bir çözüm olarak kullanılabilir.

Diğer Sorular

Brain Test oyununda sorulan diğer sorular ve daha fazlası için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: