En Para Yorumlarım

Çok nadir marka seven veya takdir eden biriyim. O yüzden bu sistemin gerçekten güzel işlediği söylerken abartmadığımı söylemek isterim. Bir sponsorluk yazısı da olmadığı için gönül rahatlığıyla bir kullanıcı yorumu okuyor olacaksınız. Bu sefer Enpara‘dan bahsedeceğim.

Finansbank’ın bir internet bankacılığı olacan Enpara bankacılık sistemini birkaç yıl önce kullanmaya başladım. Başvuru internet üzerinden yapılıyor ve kapınıza kadar gelip tek sayfalık sözleşmeyi imzalatıyorlar. İşlem tamamdır. Güzel bir not defteri ve kalem hediye ediyorlar ve işlem bitiyor. Çoğu bankacılık hizmetinde buna benzer hizmetler olsa da Enpara kullanmamın en büyük sebebi EFT/Havale işlemlerinden hiçbir ücret almıyor olmaları.

İlginizi Çekebilir:  Wordpress Site Teknik Zorluklarla Karşılaşıyor Hatası Çözümü

Unutmadan mutlaka bahsetmek istediğim bir diğer konu isr müşteri hizmetleri. Arayıp menülerde dolaşmakla uğraşmadan tek tuşla müşteri temsilcinize ulaşıyorsunuz. Şu ana kadar değişik sebeplerle 15-20 defa aramamın her seferinde gayet kibar biri karşıladı beni ve bu açıdan da tam not aldı.

İlginizi Çekebilir:  Kurumsal Hosting

Hep övmek olmaz enpara hiç hata yapmıyor mu? Bir dönem yaptı güvenlik açığı dolayısıyla hesaplardan para çalındığı iddaa edildi. Tabii bu yalnızca bir iddaa bankadan gelen açıklamada bir güvenlik açığının olduğu ve hemen kapatıldığı söylendi sadece.

İnternet bankacılığı konusunda öncü bankalardan biri olduğunu söylebilirim. Sistem tamamen online çalışıyor. Enpara ile ilgili bir probleminiz olduğunda Finansbank şubesine gitmek yetine telefondan işinizi halledebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Microsoft Teams Bir Hata Oluştu Düzeltiyoruz Ne Demek?

Son olarak mobil uygulamasından bahsetmek istiyorum. Dikkatimi çeken ilk şey enpara mobil uygulamasında girişte müşteri veya hesap numarasına ihtiyaç duymuyorsunuz. Basit bir adım fakat büyük kolaylık sağlıyor tek bilgi ve tek şifre tüm enpara . Gerektiğinde SMS ile teyit sağlıyorlar bu kadar.

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri - evden eve nakliyat