AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin’den Mansur Yavaş’a: “Sana Ankara’yı Dar Ederiz!”

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Sekreteri Fatih Şahin’den Mansur Yavaş’a sert sözlerle yüklendi. Şahin, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan emekçilerin işten çıkarılacakları duyumunu aldıklarını dile getiren Fatih Şahin, “Buradan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanına sesleniyoruz. Sakın ha, emekçi kardeşlerimizin alın terini heba edecek adımlar atma.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın göreve başlayalı 5 aydan fazla olmasına rağmen kayda değer herhangi bir icraatının olmadığını dile getiren Fatih Şahin, Yavaş’ın bu süre zarfında sadece heykel açılışı yaptığını ifade etti. 

İlginizi Çekebilir:  Yavuz Bingöl Kumar Masasında Görüntülendi!

Mansur Yavaş’ın seçim öncesinde ulaşım veya suya indirim vaadinde bulunduğunu ancak belediye başkanı seçildikten sonraki ilk icraatının suya ve ulaşıma zam yapmak olduğunu belirtti. 

ANKARA’YI SANA DAR EDERİZ! 

AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun meydanlarda hiçbir işçinin emeğiyle oynamayacaklarını dile getirdiğini, bunu bir namus sözü olarak ifade ettiğini vurgulayarak şunları söyledi: 

İlginizi Çekebilir:  Yunan Asıllı İngiliz Hamza Andreas Tzortzis Boğaziçi Üniversitesi’nde Atatürk’e “Şeytan” Benzetmesi Yaptı

”Ancak bugün CHP’li Belediyelerde işçi kıyımı yaşanmakta. Bolu’da, Adana’da, Mersin’de, İstanbul’da CHP’li Belediye Başkanları işçi kardeşlerimizi kapının önüne koymakta. İşten çıkardıkları ve ekmekleriyle oynadıkları işçilere de ‘bankamatik çalışanı’ yaftası vurarak bu zulümlerini kendilerinde kamufle etmeye çalışmaktalar. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde de benzer bir kıyım içerisinde olduğunu duyuyoruz. Bu bilgiler kulağımıza geliyor. Buradan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanına sesleniyoruz. Sakın ha, işçi kardeşlerimizin ekmeğiyle oynama. Sakın ha, emekçi kardeşlerimizin alın terini heba edecek adımlar atma. Eğer, işçi ve emekçi kardeşlerimizin emeğiyle oynarsan Ankara’yı sana dar ederiz. Karşında bizi bulursun, karşında AK Parti teşkilatlarını bulursun”. 

İlginizi Çekebilir:  Marmaris Aquamaster Yüzme Yarışmasındaki Skandal Final

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara