Erdoğan Küpeli Kimdir?

Erdoğan Küpeli, 2 yıldır genç bir kıza ve 4 yaşındaki yeğenine tecavüz etmekle tehdit eden Adana Oruçlu İlköğretim okulu vekil öğretmeni. Twitter’da #gulayinsesiolmayageldik hasgtagi ile gündem olan sözleşmeli öğretmen.

Twitter’da özellikle genç bir kıza yazdıkları gerekçesiyle gündeme gelen ve sosyal medyada kendisine yer bulan Erdoğan Küpeli, dikkat edin, bir sözleşmeli öğretmen. Sözleşmeli olsa da bir öğretmenin böyle çirkin bir harekete bulaşması da akıllara nesilleri yetiştirecek öğretmenlerin niteliği sorusunu akıllara getirdi.

İlginizi Çekebilir:  ABD'nin Vize Yasağı Uyguladığı Ülkeler

Erdoğan Küpeli, sosyal medya hesabını gelen tepkiler üzerine askıya aldı. Twitter’da telefon numarası dahil teşhir edilen Erdoğan Küpeli, paylaştığı Twitlerle gündem yaratmıştı.

Erdoğan Küpeli’nin şu an nerede ve ne halde olduğu konusunda herhangi bir bilgi yok. Adana’da bir ilkokul öğretmeni olan Küpeli’ye sosyal medyada tehditler yağıyor.

İlginizi Çekebilir:  Noter Onaylı Cumhur İttifakı Bıyığı

Erdoğan Küpeli, Gülay’a attığı pişmanlık mesajı kendisine olan nefreti iyice artırmış durumda.

Bir öğretmen nasıl bu kadar alçalabilir? Yani bir öğretmen gencecik bir kıza ve 4 yaşındaki yeğenine tecavüz etmek gibi bir tehditle nasıl birilerini korkuyla sindirilebilir?

Tez zamanda yakalanması, görevinden ihraç edilmesi ve emsal teşkil edecek bir kararla cezaya çarptırılması gereken Erdoğan Küpeli, tekrar hatırlatmak gerekir ki bir öğretmen. Yani çocuklarımızı, canımızı emanet ettiğimiz insanlar. Bu insanların yegane görevi, nesilleri ihya etmekken böyle çirkin bir işe girişmesi herhangi bir savunmayla açıklanacak türden değil.

İlginizi Çekebilir:  Anneler Gününde Alınacak En Güzel Hediye Nedir? Anneler Gününde Nasıl Bir Hediye Almak Gerekir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir