Erdoğan’dan Edirne Mitinginde Şok Sözler: Türkiye’yi Laiklik İstismarından Kurtaracağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Edirne mitinginde yaptığı konuşmada laikliği kaldıracağını söyledi. Erdoğan’ın bu sözleri başta sosyal medyada olmak üzere çeşitli platformlardan da büyük yankı uyandırdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart seçimlerinden sonra laikliğin kaldırılacağı imasında bulundu. 

İÇME SUYU PROBLEMİNİ BİZ ÇÖZDÜK 

Edirne’nin içme suyunu problemini biz çözdük diyen Erdoğan, Edirne’ye 6 baraj; 31 gölet inşa ettiklerini söyledi. Erdoğan ayrıca, 3 baraj ve 3 göletin inşasının devam ettiğini de belirtti. 

İlginizi Çekebilir:  Agop Kotoğyan Öldü mü? Kolsuz Agop Adıyla Bilinen Cildiyeci Agop Kotoğyan Ne Zaman Öldü?

Öte yandan Edirne’yi su taşkınlarından korumak için Kanal Edirne projesini hayata geçireceklerini ifade etti. Erdoğan ayrıca Edirne’deki doğal kaynaklarının kullanımının en üst seviyeye çıkartılacağını ve dışa bağımlılığın azaltılacağını dile getirdi. 

Edirne’de yapılan hizmetlerden söz eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; tevazu, samimiyet ve gayretle memleket işleri için çalıştıklarını ifade etti. Edirne’nin bölünmüş yol uzunluğunun 259 kilometreden fazla olduğunu söyleyen Erdoğan, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ergene’deki akan pisliklere neden müdahale etmediğinden de gem vurdu. 

İlginizi Çekebilir:  Silivri Cezaevi Telefonlarında Bekleme Müziği Olarak "Dombra" Çalıyor

Erdoğan, Türkiye’yi artık bu yaşam tarzından kurtulması gerektiğini ve laiklik istismarının bitmesini gerektiğini ifade ederek şu sözlere yer verdi:

“Bizim için neler neler dediler. Cumhurbaşkanı oldum hala sürdürüyorlar. Bizi karalayanlar aslında söylediklerinin gerçek olmadığını biliyorlar. Şehirlerimiz CHP yüzünden çöpten geçilmiyordu. Aynı durum Edirne’de de olmasın. Gelin burayı kurtaralım. Diğerlerini hakkına hukukuna hiçbir tehdit yoktur. Varsa aksi yönde bir muameleye uğrayan Cumhurbaşkanı olarak yanında ben varım. Türkiye’yi artık bu yaşam tarzından, laiklik istismarından kurtarmanın vakti geldi.” 

İlginizi Çekebilir:  Minibüsçüler Odası Başkanı Kazım Bilge: Zam Yapılırsa Minibüsçü Terörü Çözülür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara