Eski Müsteşar Yardımcısı Bünyamin Karaca Evinde Asılmış Halde Bulundu

Eski Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe döneminde müsteşar yardımcısı görevinde bulunan Bünyamin Karaca, evinin merdiven boşluğunda asılmış olarak bulundu. Karaca’nın ölümünü fark edenlerde komşuları oldu. 

İhlas Haber Ajansı’nın haberine göre Osman Pepe döneminde müsteşar yardımcılığı görevini yürüten Bünyamin Karaca, evinin merdiven boşluğunda asılmış olarak bulundu. 

İlginizi Çekebilir:  Bebeklerde öksürürken kusmak neden olur ?

Kocaeli’nin İzmit ilçesi Yahyakaptan Mahallesi’nde Hanlı Sokak üzerinde bulunan bir sitede meydana gelen olayda eski Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe döneminde müsteşar yardımcılığı görevinde bulunan Bünyamin Karaca’dan haber alamayan komşuları, durumu 122 Acil Yardım’a bildirdi. Olay yerine gelen acil yardım ekipleri, itfaiye ekipleri ile beraber eve girdi. 

İlginizi Çekebilir:  Tacizcisini Twitter’dan Bulmaya Çalışan Üniversite Öğrencisi Genç Kadının Yardım Çağrısı

Ekipler tarafından yapılan tetkikte 60 yaşındaki Karaca’nın dubleks dairesinin merdiven boşluğunda asılmış olduğu belirlendi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Bünyamin Karaca’nın hayatını kaybettiği belirlendi. 

Ardından polis ekiplerinin yaptığı kontrollerin ardından Bünyamin Karaca’nın naaşı Kocaeli Devlet Hastanesi’nin morguna gönderildi. Polis ekipleri tarafından olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi