Fatih Tezcan: ”Osmanlı’ya Darbe Yapan Batı İşbirlikçisi Atatürk Türk Milletini Dinsizleştirdi”

Atatürk hakkında söylediği sözler ve açıklamaları ile sık sık gündeme gelen Fatih Tezcan’ndan bir skandal açıklama daha geldi. Fatih Tezcan, Atatürk’ün batılı devletlerin oyununun bir parçası olduğunu ifade ederek Atatürk’ün devleti ve milleti dinsizleştirdiğini belirtti. 

Fatih Tezcan, resmî Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Atatürk hakkında skandal sözlere yer verdi. CHP Danışmanı Necdet Saraç’ın S-400’ler ve F-35’ler konusunda yaptığı konuşmasından bir bölümünü alan Tezcan, Atatürk hakkında “1920-1940 barış ülkesi değildik, Osmanlı’ya darbe yapan Batı İşbirlikçisi bir Subay yönetimdeydi ve Batı onun Devleti+Milleti dinsizleştirmesini bekledi!” ifadelerine yer verdi. 

İlginizi Çekebilir:  Misvak Dergisi’nin Skandal 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Karikatürü

Necdet Saraç Ne Demişti? 

Habertürk ekranlarında yayınlanan “Nedir Ne Değildir” isimli tartışma programında söz alan Necdet Saraç, Türkiye’nin gündemini meşgul eden S-400’ler ve F-35’ler hakkında şunları söylemişti: 

“S-400’leri de F-35’leri de almayalım, gerek yok, 1920-1940 arasındaki gibi barış ülkesi olalım”

İlginizi Çekebilir:  I. Mahmut Dönemi Islahatları Nelerdir?

Fatih Tezcan: Atatürk Milleti Dinsizleştirdi

Necdet Saraç’ın bu sözlerinin ardından Twitter hesabından bir açıklama yapan Fatih Tezcan, şunları kaydetti: 

“1920-1940 barış ülkesi değildik, Osmanlı’ya darbe yapan Batı İşbirlikçisi bir Subay yönetimdeydi ve Batı onun Devleti+Milleti dinsizleştirmesini bekledi!”

Ekrem İmamoğlu’na Kripto Hristiyan Demişti

İlginizi Çekebilir:  Sandık Başkanı ve Sandık Görevlilerinin Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Seçim öncesi Ekrem İmamoğlu’na yönelik karalama kampanyalarına destek veren Fatih Tezcan, Ekrem İmamoğlu hakkında “kripto Hristiyan” demişti. Detayları haberimizde bulabilirsiniz:

Söz Konusu Twit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce