Eva Zu Beck (Diyar-ı Pakistan) Kimdir? Yaş? Boy?

Eva Zu Beck kimdir, kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Eva Zu Beck’ten söz edeceğiz.

Eva Beck (Diyar-ı Pakistan Sunucusu) Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Gezgin
  • Sunucu

Eva Zu Beck, Polonya asıllı gezgin, sosyal medya fenomeni ve sunucu. 26 Nisan 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Zu Beck aynı zamanda Oxford Üniversitesi’nde eğitim görmüştür. Bunun yanı sıra TRT Belgesel ekranlarında yayınlanan Diyar-ı Pakistan adlı programın da sunucudur. Öte yandan Instagram hesabından da gezdiği yerler hakkında paylaşımlar yapmaktadır. Eva Zu Beck’in Instagram hesabında 700 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. İyi dercede Almanca, Fransızca ve İngilizce bilen Zu Beck, seyahatlerini daha çok İran, Afganistan ve Orta Asya ülkelerine yapmaktadır.

Eva Beck Görseli

Zu Beck bir seyahat bloğunun sahibidir ve farklı yerlere geziler düzenleyerek insanlara tanıtıcı metinler yazar. Instagram üzerinden gezdiği yerlere dair çok güzel fotoğraflar paylaşan ünlü fenomenin dünya çapında takipçileri vardır. Son olarak pandemi dolayısıyla BAE’de kargo gemisinde mahsur kalması dünyada daha çok tanınmasına ve merak edilmesine yol açmıştır. Çıktığı dünya turu ile takipçilerine her zaman güzel görseller hazırlayan fenomen Polonya’da doğmuştur. Şu anda 29 yaşında olan Eva Zu Beck üniversite eğitimini Oxford Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Dünya turuna çıkarak birbirinden farklı kültürlere sahip olan ülkeleri gezerek fotoğraflar çeker ve bunları sosyal medya hesabından yayınlar. Eva Zu Beck şu anda yarım milyon takipçiye sahiptir. Ve gün geçtikçe takipçileri artmaya devam etmektedir. Gezdiği yerleri aynı zaman bloğunda yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.