İbrahim Tilaver Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Reymen’in yakın arkadaşı olan ve ürettiği Youtube içerikleri ile oldukça ilgi çeken ve takipçileri tarafından merak edilen İbrahim Tilaver Kimdir? Mesleği nedir? Kaç Yaşındadır? Sevgilisi var mı? Justin Bieber’e attığı mesajlar ve Justin’in verdiği cevap nedir? Bu yazımızda İbrahim Tilaver’i konu alıyoruz ve hakkında merak edilenleri yazıyoruz.

İbrahim Tilaver Kimdir?

16 yaşında e-ticarete atılan ve burada para kazanan sonra 19 yaşında video içerikleri üretmeye başlayan Tilaver halen Instagram ve Youtube üzerinden video üretmeye devam etmektedir. 1998’de dünyaya gelen Tilaver’in memleketi Ağrı Doğu Beyazıt’tır. Oğlak burcudur. Öğrenim hayatını İstanbul’da devam ettirerek Sultanahmet Endüstri Meslek Lisesi’nde Bilişim Teknolojileri alanından mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini kazanmış, maddi sıkıntısı olduğu için okula devam edememiştir.

İlginizi Çekebilir:  Selin Sümbültepe Kimdir? Kaç Yaşında?

Justin Bieber ile Arasında Geçen Mesaj Nedir?

Justin Bieber’e Instagram üzerinden sürekli olarak güzel kadın hesapları atan Tilaver, Bieber’in bir mesajı ile karşılaşmıştır; ‘’Neden sürekli bana kız fotoğrafları atıyorsun, ben evliyim’’ notuyla karşılaşmış ve oldukça şaşıran Tilaver, bu mesajı Reymen sosyal medya üzerinden de paylaşmıştır. Tilaver ise, ‘’Abi ben senin sayfanı not defteri olarak kullanıyorum, mesajımı görmezsin diye düşündüm’’ şeklinde cevap vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Türkü Turan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Mizah içerikli paylaşımlarını devam ettiren Tilaver’in Instagram’da Youtube’da takipçiye sahiptir. Takipçisi bulunuyor aynı zamanda e-ticaret olarak ayakkabı ticareti yaparak bunu sayfası ve açtığı ayakkabı ticaret sayfası ile satışlarını sürdürmüştür. Aynı zamanda takipçileri tarafından Jordi El Nino Polla’ya benzetilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi