Biyografi

Eylül Han Tezel Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Eşi Kim? Hangi Kanalda?

Eylül Han Tezel kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, hangi kanalda? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Eylül Han’nda söz edeceğiz.

Eylül Han Tezel Kimdir?

  • Sunucu.

Eylül Han, haber sunucusu ve spikeri olarak bilinmektedir. Öncesinde Sky Türk ve Cem TV gibi kanallarda haber sunuculuğu yapmış; ardından anne olması nedeniyle bir dönem ekranlardan uzak kalmıştır. Güzel sunucu Eylül Han, sonrasında Halk TV le anlaşmış ve burada hafta içi 10.00-11.00 saatleri arasında yayınlanan ”Eylül Han ile Gündem Özel” programını sunmuştur. Eylül Han, Cengiz Tezel ile evlidir ve bu evliliğinden iki çocuğu vardır. Güzel sunucu Eylül Han, Haziran 2022 itibariyle Halk TV ekranlarında veda ederek Flash TV’ye transfer olmuştur. Eylül Han, bu kanalda hafta içi 12.30-14.30 arasında haber bültenlerini sunmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Eylül Han, sunuculuk kariyerine Flash TV’de devam etmektedir. Tecrübeli sunucu ve spiker Eylül Han hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • haberler.com, Eylül Han Tezel kimdir, erişim tarihi: 18 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi