Kerem Bekişoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Kerem Bekişoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Kerem Bekişoğlu’ndan söz edeceğiz.

Kerem Bekişoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

Kerem Hakan Bekişoğlu. 1 Ocak 2003 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Kerem Bekişoğlu, ilk oyunculuk deneyimini 2009 senesinde Ömre Bedel adlı dizide yaşamıştır. Başarılı oyuncu Kerem Bekişoğlu, bu dizide Murat Han, Halil Babür, Özge Özder ve Begüm Birgör gibi usta oyuncularla beraber oynamıştır. Kerem Bekişoğlu, 2011 senesinde ise Anneler ve Kızları isimli dizide rol almıştır. Sonrasında ise 2013 senesinde Opet’in reklam filminde rol almıştır. Genç oyuncu Kerem Bekişoğlu, son olarak Diriliş Ertuğrul adlı dizide Savcı Bey rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Saffet Ulusoy Kimdir? Nerelidir? Hayatı Oğulları ve Babası

Başarılı oyuncu Kerem Bekişoğlu, Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Kerem Bekişoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, boyu burcu kilosu, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Kerem Bekişoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Kerem Bekişoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Kerem Bekişoğlu kaç yaşında Kerem bekişoğlu Instagram Kerem Bekişoğlu oynadığı diziler Ömre Bedel kerem Bekişoğlu Diriliş Ertuğrul Savcı Emre Üçtepe Kerem Bekişoğlu doğum günü Kerem Bekişoğlu ailesi

İlginizi Çekebilir:  Edip Zeydan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara