Ezgi Gözeger Özmemiş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Ezgi Gözeger kimdir, nereli ve kaç yaşında, eşi kim, doğum tarihi ne, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografini ve bazı medya kuruluşlarında görevli sunucu ve spikerlerin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ezgi Gözeger’den söz edeceğiz.

Ezgi Gözeger Kimdir?

  • Sunucu, spiker ve meteorolog.

30 Temmuz 1986 tarihinde İzmir’in Tire ilçesinde dünyaya gelen Ezgi Gözeger, lise eğitimini Tire Kutsan Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, lisans eğitimini ise İstanbul Teknik Üniversitesinde Meteoroloji Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. 2009 yılında ise FOX TV bünyesinde İsmail Küçükkaya ile beraber Çalar Saat isimli programın editörlüğünü ve hava durumu spikerliğini yapmıştır. Ezgi Gözeger, ayrıca Kuşdili Eğitim Merkezi’nde sunuculuk ve spikerlik eğitimleri almıştır.

Ezgi Gözeger, şu anda FOX TV’de hava durumu spikerliği görevinde bulunmaktadır. Yüksek lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü’nde tamamlayan Göreger, aynı zamanda 1 Şubat 2012 tarihinde FOX TV bünyesinde yayınlanan FOX Gece isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir. Gözeger ayrıca 2014 ile 2015 yılları arasında dönüşümlü bir biçimde sabah ve hafta sonu sabah haberlerini sunmuştur. 2015 senesinde 3. Dijital Dünya’nın Enleri Ödül Töreni’nde En İyi Hafta Sonu Haber Spikeri Ödülü’ne layık görülmüştür.

Sunucu, spiker ve meteorolog Ezgi Gözeger, Onur Özmemiş ile 2014 yılında dünya evine girmiştir.Çiftin bu evliliklerinden bir çocukları dünyaya gelmiştir. Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ezgi Gözeger’in bu platform üzerinde 100 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Ezgi Gözeger hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kaç, annesi babası kimdir gibi detay soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ezgi Gözeger ile İlgili Aramalar

Google’da Ezgi Gözeger ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ezgi Gözeger boşandı mi Ezgi Gözeger Onur Özmemiş Ezgi Gözeger kaç çocuğu var Ezgi Gözeger bebeği Ezgi Gözeger eşinden ayrıldı mi Ezgi Gözeger eşinden ayrıldı mı Onur Özmemiş biyografi Ezgi Gözeger Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.