Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV’den Kovuldu

Gazeteci ve yazar Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV’den kovuldu. Rasim Ozan Kütahyalı neden Beyaz TV’den kovuldu? Rasim Ozan Kütahyalı’nın Beyaz TV’den kovulma nedeni nedir?

Gazeteci ve yazar Rasim Ozan Kütahyalı, özellikle son dönemlerde ortaya çıkan Boşnak muhabbetinin ardından bugün Beyaz TV’den kovuldu.

Geçtiğimiz günlerde “kusturmalı Boşnak saksosu” sözü ile gündeme gelen Rasim Ozan Kütahyalı, bugün Beyaz TV’den kovuldu. Beyaz TV’den kovulmasını Ertem Şener duyurdu.

Boşnak, muhabbeti Cumhuriyet gazetesine de konu olan Rasim Ozan, Beyaz Futbol adlı programda benzer skandal sözler söylemiş ve çeşitli kişi ve değerlere hakaret etmişti.

Söylemlerinin ırkçı ve seksist bulunmasının ardından yazılı bir açıklama yapan gazeteci Rasim Ozan, kendisinin Aliya İzzet Begoviç hayranı olduğunu ve Boşnakların takdire şayan bir millet olduğunu şöyle belirtmişti.

Tüm bu yaşananların ardından gazeteci ve yazar Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV’deki görevinden kovuldu.

Uzunca bir süre Abdülkerim Durmaz, Ahmet Çakar, Sinan Engin ve modaratör Ertem Şener ile birlikte Beyaz Futbol adlı spor programında görev alan Rasim Ozan Kütahyalı’nın kovulması, şok etkisi yarattı.

Kendisine yönelik bir iftira olduğunu (Boşnak muhabbetinin ardından) söyleyen Rasim Ozan’ın skandalları sadece bununla sınırlı değildi.

Rasim Ozan, Beyaz Futbol programında onlarca skandala imza atan ve nihayetinde görevine son verilen gazeteci ve yazar Kütahyalı’nın Beyaz TV ile tüm ilişiği kesildi.

İlerleyen süreçlerde Rasim Ozan Kütahyalı’nın Beyaz Futbol’a geri dönüp dönmeyeceği net olmamakla birlikte şimdilik Ertem Şener tarafından kovulduğu açıklanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.