FBTV Sunucusu Selen Gül Dayıoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Selen Gül Dayıoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve televizyon sunucusu ve spikerlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Selen Gül Dayıoğlu’ndan söz edeceğiz.

Selen Gül Dayıoğlu Kimdir?

  • Sunucu

1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Selen Gül Dayıoğlu, lisans eğitimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. Aynı zamanda 2003 ile 2005 yılları arasında İstanbul Akademisi’nde Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nde eğitimler almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Meltem Ören Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

2005 yılından itibaren medya sektöründe yer alan Selen Gül Dayıoğlu, 2006 yılında spikerlik ve sunuculuk gibi çeşitli görevlerde bulunmaya başlamıştır. Kariyerine ilk olarak Teknoloji Channel’da başlayan Dayıoğlu, 2009 yılında Kanal T’de spor spikerliği ve editörlüğü görevinde bulunmuştur. Daha sonra yine bu kanalda Ajanda adlı sanat ve kültür programı hazırlayıp sunmuştur. Spor spikerliğine Kanal T’de adım atan Selen Gül Dayıoğlu, ardından Cem TV’de spor spikerliği ve editörlüğü görevinde bulunmuştur. Son olarak ise 2010 yılından beri Fenerbahçe TV’de spor spikerliği ve sunuculuğu görevine devam etmektedir. Gülçin adında bir kız kardeşi vardır.

İlginizi Çekebilir:  Ebru Gediz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Eşi Kimdir?

Selen Gül Dayıoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Selen Gül Dayıoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; selen gül dayıoğlu kimdir nerelidir, selen gül dayıoğlu aslen nereli, selen gül dayıoğlu kaç yaşında, selen gül dayıoğlu instagram, selen gül dayıoğlu sunucu, selen gül dayıoğlu fbtv

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Tarkan Aslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara