Fethullah Gülen’den “Harekete Geçin” Mesajı

FETÖ lideri Fethullah Gülen, YouTube’da yayınlanan bir videoda “harekete geçin” mesajı verdi. Yaptığı konuşmasında Necip Fazıl’ın “Sakarya” şiirinden bir mısra okuyan Fethullah Gülen “ayağa kalk Sakarya” dediğinde koltuğundan doğrularak ayağa kalktı ve video sonlandı.

15 Temmuz Darbe Girişiminin baş kahramanı olan ve olaydan sonra iadesi istenen FETÖ Terör Örgütü lideri Fethullah Gülen’in YouTube’da yayınlanan bu videosunun Türkiye’de karşılığı ne olacak? Askeriye içeriden gizlenen FETÖ üyesi askerlerin yeni bir darbe girişimi yapma ihtimali yapılan operasyonlar ve ihraçlar nedeniyle bir hayli az görünüyor.

İlginizi Çekebilir:  Emine Bulut’un Katili Fedai Baran Kimdir? Ne İş Yapıyor? Tutuklandı mı?

İdlib operasyonu ve Amerika-Türkiye arasında vize krizinden kaynaklanan diplomatik ilişkilerin gerilmesi akabinde yayınlanan bu video akıllarda soru işareti bıraktı.

Terör Örgütü kurmak ve Türk milletine ihanet etmekle suçlanan ele başı Fethullah Gülen, konuşmasında bir hayli hiddetlendi. Şiiri bir an önce okuyan Gülen, şiirin en can alıcı noktası olan “ayağa kalk” kısmında ayağa kalkarak bir eylem hazırlığı içinde olduğunu ifade etmiş olabilir mi?

İlginizi Çekebilir:  O Kadar Makyaj Yapmasa Bu Kadar Tecavüz Olmaz!

Şimdilik tüm bu sorular birer ihtimal dahilinde. Yarın gündemin ve gelişmelerin ne olacağı konusunda herhangi bir tahmin de söz konusu değil. Geride bıraktığımız gün ise oldukça sakin ve diplomatik trafik olarak durgun bir gündü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın söz konusu videoda, Fethullahçı Terör Örgütü lideri Fethullah Gülen’e bir cevap verip vermeyeceği merak konusu.

İlginizi Çekebilir:  Damat Berat Albayrak: Demir Bir Yumrukla Doları 5 Liraya İndirdik

Gelişmeler şimdilik can sıkıcı. Umarız milletimize zeval gelmez. Söz konusu video;

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri - evden eve nakliyat