Ekonomi

Fuar Standları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Fuar merkezlerini görmek ve gezmek insanlar için zevkli bir etkinlik olsa da katılan firmalar için aslında zor bir çalışmadır. Fuarlar aslında katılan firmalar arasında oluşan bir rekabet ortamıdır. Bu rekabetin firmalar arasında en dikkat çekici etkeni ise fuar standı’dır. Tam olarak burada ise fuar standında olması gerekenler konusu ortaya çıkmaktadır.
Katılımcı firmaları birbirinden ayıran ve firmayı öne çıkaran en önemli şey ise bütünüyle özgün ve farklılık yaratan modern tasarımlarla hazırlanan ahşap fuar standıdır. Bu konumuzda binlerce kişinin ziyaret ettiği fuarlarda sizler ve firmanız için en doğru adımları sıralayacağız.
Fuar Standınızı Seçerken Bunlara Dikkat!
Dikkat etmeniz gereken en önemli seçenek malzeme kalitesidir. Öncelikle bütçenize bağlı olarak seçeceğiniz stand türü ne olursa olsun malzeme kalitesi önemlidir. Genelde ahşap fuar standı kaliteli olarak bilinsede aslında maxima fuar standları bu konuda daha modern ve şık durmaktadır. Modüler fuar standları ise diğer projelere göre daha basit ve en fiyat konusunda da en uygun standlardır.
Stand seçiminizi yaptıktan sonra dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise tasarımda olmasında gerekenlerdir. Madde madde aşağıda bunları sıraladık;
• Sergileyeceğiniz ürünler var ise bu ürünler için en doğru sergileme biçimini seçmek. Örneğin raf sistemleri, ürün teşhir standları.. vs gibi.
• Kaliteli zeminler.
• Çalışacağınız firmanın referansları ve daha önce kurulumunu gerçekleştirdiği standlara göz gezdirin.
• Kurulum tarihinden önce isteklerinizi belirlemek ve stand firmasına iletmek. Fuar alanında zamanla yarışıldığı için ekstra istekleriniz için sorun yaşayabilirsiniz.
• Kurulum yapacak firmayı fuardan önce ziyaret ederekn tasarımın son halini sonlandırmalısınız.

Stand Türüne Göre Fiyat

Ahşap fuar standının imalat aşamasında ham sunta, suntalam ve mdflam kullanılır. Ahşap standlar diğer türlere göre fiyatı en yüksek çıkacak projelerdir. Orta kalite ve daha uygun fiyatlı standlar düşünen müşterilerimize maxima ve modüler standlar önermekteyiz. Buna bağlı olarak kullanılan reklam ürünleri, kullanılan zemin türleri ve eklenebilecek herhangi bir ekipmanlar fiyatı etkilemektedir. Ana aydınlatma ekipmanlarımız fiyata dahildir.
Katılımını sağladığınız fuarlarda standınızla alakalı tercih yapmadan önce mutlaka Creostand firması ile iletişim kurmanızı öneririz. Her konu hakkında bilgi almak için [email protected] adresine mail atabilir, +90 212 603 57 13 numaralı telefonu arayabilir veya www.creostand.com sayfasını kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi